wyścig o tytuł Bobasa Bobasów

„Witamy w programie „Mój bobas TO potrafi”, w dzisiejszym odcinku udział wezmą : Bobo x, Bobo y, Bobo z. Gromkimi oklaskami powitajmy naszych bohaterów oraz ich rodziców, babcie, ciocie, wujków, znajomych, znajomych znajomych… Żeby przekonać się o niesamowitych umiejętnościach naszych małych bohaterów rodzice zgodzili się wziąć udział w wyścigu o tytuł „Bobasa Bobasów”.

Czas na pierwszą konkurencję wyścig w raczkowaniu

Rodzice ustawiają bobasy na pozycji startu i uwaga …..do biegu….. gotowi,  no tak właściwie to nie ma znaczenia i tak wszystkie ruszyły, proszę spojrzeć na Bobo x wysuwa się na prowadzenie, ale Bobo z nie poddaje się bez walki. Bobo y został już zdecydowanie w tyle, coraz mniejsze szanse na wygraną. I jest…… mamy zwycięzcę tej konkurencji zaskakujący obrót sprawy, Bobo z wygrywa bezkonkurencyjnie. Proszę spojrzeć na tę radość dumnych rodziców, niewiarygodne..”

A to już krótka relacja z dalszej części konkursu:
W konkurencji na komunikację niewerbalną zdecydowanie wygrał Bobo x machając rączką na każde „papa” bez względu na to kto nawiązał z nim kontakt. Bobo z  w tej konkurencji okazał się najsłabszym ogniwem ku wielkiemu zaskoczeniu własnych rodziców „on naprawdę to potrafi zawsze macha mężowi jak wychodzi do pracy, ba nawet pokazuje jaki jest duuuuży. Potrafi dużo więcej, nie wiem co się stało”. Bobo y rozpłakał się tylko i rodzice zdecydowali się zrezygnować z dalszego udziału w programie.  Ostatnia konkurencja wyłoniła zwycięzcę, którym został Bobo z samodzielnie zjadając całego biszkopta. Wynik wzbudził nie lada kontrowersje, oto słowa oburzonej mamy bobo x „to niesprawiedliwe, on zwyczajnie nie było głodny, to wszystko”.  I tak tytuł Bobasa Bobasów powędrował do Bobo y. Rodzice, dziadkowie nie kryli wzruszenia ” jesteśmy bardzo dumni”. Główny bohater  na koniec programu wpadł w histerię, co spowodowało skrócenie czasu emisji.

„Nic dziwnego, dzieciak miał zwyczajnie dość,dla mnie to nie był wyścig dzieci, a wyścig dorosłych. To ich „wygrana”  i spełnienie niespełnionych” – skomentował jeden z przechodniów zapytany o opinię o programie.

6 myśli w temacie “wyścig o tytuł Bobasa Bobasów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s