Pod pierzynką

Niech Was pozory i tytuł nie mylą. Matka nie będzie zdradzała pikantnych szczegółów, co do tworzywa małżeńskiej pościeli. Za to napisze dziś o miejscu, które zasługuje na uwagę i ciepły podpierzynkowy komentarz. W jednej z najmniejszych dzielnic stołecznego miasta, Ursusie Matka znalazła klimatyczną kawiarnię, której już sama nazwa Rodzinka Cafe wskazuje na strefę przyjazną rodzicom z dziećmi. Po przekroczeniu progu kafejki nie doznacie zawodu jeśli lubicie niewyszukane domowe klimaty, a do szczęścia wystarczy smaczna kawa (ja póki co próbowałam wersji pod pierzynką), trochę słodyczy, książka i co najważniejsze odrobina wytchnienia od milusińskich. To ostatnie zapewni spory kącik dla „pampersów” i nieco starszych dzieci z mnóstwem zabawek. Czego chcieć więcej? Matce to wszystko w zupełności wystarcza, dlatego niewątpliwie będziecie mogli ją tu namierzyć. Choć poza wspomnianymi, miejsce to ma wiele innych zalet, o których należy nadmienić:

  • toaleta z przewijakiem i zestawem potrzebnych gadżetów,
  • półki z książkami, gazetami na stolikach, przygotowane głównie z myślą o molach książkowych, dla których jak dobra kawa to i posłodzona literkami,
  • przystępny regulamin korzystania z kącika zabaw, który moim zdaniem jest pełen wyczucia oraz taktu i nie jest wcale fanaberią właścicieli lecz dbałością o ład i porządek,
  • atrakcyjne ceny, promocje m.in. szalone wtorki, świrnięte środy, wypasiony czwartek, piątkowy szał i wiele innych

Coby nie było, że Matka gołosłowna to dołącza małą dokumentację zdjęciową

1c4c  3c  2c

Małemu Człowiekowi również się spodobało, co widać na załączonych obrazkach. Także podwójna satysfakcja gwarantowana! Matka zdecydowanie poleca!

Rodzinka Cafe ul. Ryżowa 48, Warszawa, Ursus

Więcej informacji znajdziecie na stronie kawiarni

http://rodzinka-cafe.pl/ lub https://www.facebook.com/CafeRodzinka

ps. Żeby nie było wątpliwości, wpis ma charakter niesponsorowany.

4 myśli w temacie “Pod pierzynką

  1. chyba muszę sama zacząć szukać kawiarni/restauracji dla dzieci przyjaznych. raz, że dla mnie wygodniej, to dwa ludzie nie będą szeptać mi za uchem, że urwis biega i makaron im chce podkraść ze stołu.

  2. Ja też jestem wielbicielką Rodzinki Cafe. Oby takich miejsc jak najwięcej! Jeszcze trzeba powiedzieć o tym, że często organizują różne warsztaty twórcze dla dzieci. 🙂 I uśmiechnięci są!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s