Synku zostaniesz z tą panią… ?, czyli jak pozbyć się dziecka w galerii

Cobyś zrobiła gdyby twój własny osobisty chłop, małżonek, ojciec twoich dzieci powrócił z rodzinnych zakupów z torbą pełną prezentów (dla ciebie ma się rozumieć), a w jednej z nich znalazłabyś seksowne czyścirowy?

A) Cieszysz się na widok prezentów, uwielbiasz spontaniczne upominki. Kwestię bielizny uznajesz za męski przypływ słabości i objaw stęsknienia. Masz nadzieję, że tej nocy pokój dziecięcy nie nawiedzą baboki i będziecie mieli kołderkę tylko dla siebie.

B) Na pewno musiał coś zbroić skoro dopadł go przypływ zakupowej słabości. A bielizna to chyba jakaś sugestia, może wykipiałego seksapilu? Udajesz euforię, choć podejrzliwie snujesz domysły.

C) Cieszysz się, że miałaś chwilę dla siebie, bo zabrał dziecię ze sobą. Do momentu gdy widzisz (Y). Zaraz, zaraz przecież był tam z niepełnoletnim, co więcej niespełna kilkuletnim synem, bez pruderii ale stringi z dzieckiem ?

Ano tak, że w kulkach spotkał  panią z dzieckiem. Zapytał czy nie zajęłaby się jego chłopcem przez jakąś chwilę. Zaskoczona całą sytuacją zgodziła się w pierwszym odruchu, choć żałuje do teraz. Ba zostawił jej wizytówkę z numerem telefonu, w razie gdyby się coś zadziało. Zaproponował, że może „odpracować” by mogła zaszaleć w galerii. Dyrektor ds marketingu z bożej łaski. Nie ważne jak czuło się dziecko, zostawione jak zbędna, niepotrzebna przeszkadzajka? Synku zostaniesz z tą panią? (bo tatuś musi kupić mamie stringi?)

Dziwne przypadki chodzą po ludziach, do dziś nie ogarniam …

3 myśli w temacie “Synku zostaniesz z tą panią… ?, czyli jak pozbyć się dziecka w galerii

  1. Chciał tak dobrze, ale trochę nie wyszło 🙂 Mimo wszystko bardzo „zaradny” mąż ci się trafił ! Możliwe nawet, że wyciągnie z tego jakieś wnioski na przyszłość , Pozdrawiam i zapraszam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s